سایر ویژگی ها و مواد موثر:

عصاره هاماملیس (Hamamelis Extract) که از نارون کوهی تهیه می گردد، دارای خاصیت باکتریو استاتیک (Bacteriostatic) در مقابل طیف وسیعی از باکتری های گرم مثبت و گرم منفی می باشد و با جلوگیری از تکثیر باکتری ها سبب کنترل موثر آن ها م یگردد. هاماملیس خواص ویتامین P را نیز دارا بوده که این ویتامین علاوه بر خاصیت آنتی باکتریال خود با افزایش جریان خون مویرگی پوست مانع از بروز چشن و چروک های سطحی پوست گشته و با مقابله با تشکیل رادیکال های آزاد مانع از بروز آثار مخرب آن ها بر سطح پوست می گردد.

پیروکتون اولامین (Piroctone Olamine) با اثر بر طیف وسیعی از قارچ ها و باکتری ها و جلوگیری از رشد میکروارگانیسم های مضر بر سطح پوست سبب حفظ سلامت پوست می گردد. خواص سبورئیک بسیار قوی این ماده سبب تنظیم ترشحات غدد چربی پوست شده، ضمن آن که در رفع قرمزی و التهابات پوست نیز موثر می باشد.

بنزیل الکل (Benzyl Alcohol) دارای اثر بازدارندگی بارزی بر باکتری های گرم مثبت و گرم منفی و باکتری های مضر موجود در فلورای پوست می باشد. مواد باکتریو استاتیک با مهار تکرار DNA باکتری ها، از تکثیر و رشد آن ها ممانعت به عمل آورده و با کمک به سیستم ایمنی بدن از بین رفتن میکروارگانیسم های مضر را سبب می گردند. علاوه بر خواص فوق بنزیل الکل دارای اثر Antipruritic یا ضد خارش نیز می باشد.

دکسپانتنول (Dexpanthenol) پیش ساز ویتامین B5 می باشد که سبب حفظ رطوبت، بهبود الاستیسیته، افزایش پوسته ریزی طبیعی پوست و کاهش التهابات پوستی می گردد.

وزن خالص: ۱۵۰ گرم

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir

+ نوشته شده در شنبه 12 شهریور1390ساعت 14:45 توسط پارس حیان |

 
 
سایر ویژگی ها و مواد موثر:
 
گلیسیرین و عصاره بابونه موجود در این محصول موجب بازدارندگی در خشکی و کاهش رطوبت پوست می گردد. این عصاره سبب طراوت و ایجاد اثرات ضد التهابی  بر پوست گردیده و از خشکی و تغییر در میزان رطوبت طبیعی پوست درناحیه خارجی دستگاه تناسلی بانوان جلوگیری می نماید. بنزیل الکل موجود در ترکیب آن سبب کنترل تکثیر باکتری های مضر می گردد.

وزن خالص: ۱۵۰ گرم

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir

+ نوشته شده در یکشنبه 6 شهریور1390ساعت 13:33 توسط پارس حیان |

ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم لیدی (دوران یائسگی)

روش مصرف:

ابتدا قسمت خارجی دستگاه تناسلی را مرطوب نمائید. به مقدار کافی از ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم بر روی کف دست ها و یا دستمال تمیز و بهداشتی مالیده و بر روی موضع مورد نظر استعمال نموده و پس از یک دقیقه خوب آبکشی نمائید. عمل شستشو را طی شبانه روز ۲ بار تکرار نمائید.

توجه:

- از تماس این ژل با زخم های باز خودداری فرمایید.

وزن خالص: ۱۵۰ گرم

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir

+ نوشته شده در چهارشنبه 2 شهریور1390ساعت 15:43 توسط پارس حیان |

روش مصرف:

ابتدا قسمت خارجی دستگاه تناسلی را مرطوب نمایید. به مقدار کافی از ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم بر روی کف دست ها و یا دستمال تمیز و بهداشتی مالیده و بر روی موضع مورد نظر استعمال نموده و پس از یک دقیقه خوب آبکشی و خشک نمایید. عمل شستشو را طی شبانه روز دو بار تکرار نمایید.

توجه:

فقط جهت مصرف خارجی استفاده شود.
از تماس این ژل با سطوح مخاطی و زخم های باز خودداری فرمایید.
در صورت مشاهده هرگونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.

وزن خالص: ۱۵۰ گرم

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir

+ نوشته شده در سه شنبه 1 شهریور1390ساعت 12:8 توسط پارس حیان |

ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم مناسب جهت استفاده در دوران یائسگی دارای pH هماهنگ و سازگار، حاوی مواد آنتی باکتریال، نرم کننده، مرطوب کننده و التیام بخش جهت شستشوی بهداشتی و روزانه قسمت خارجی دستگاه تناسلی، کنترل کننده تکثیر باکتری های مضر، نرم کننده مخاط و تأمین کننده رطوبت آن، التیام دهنده و بهبود دهنده علائم و عوارض ناشی از یائسگی نظیر قرمزی، حساسیت، تحریک پذیری و خارش، سازگار با باکتری های مفید و برطرف کننده بوی نامطبوع.

با شروع دوران یائسگی تغییرات فیزیولوژیک طبیعی در دستگاه تناسلی تحتانی و خارجی بانوان ایجاد می شود. به علت فقدان نسبی استروژن محتوای گلیکوژن واژن کاهش می یابد و باکتری لاکتوباسیل (Lactobacillus) نیز به عنوان اصلی ترینارگانیسم طبیعی مقیم در دستگاه تناسلی بانوان کاهش قابل ملاحظه ای می یابد. کاهش محتوای گلیکوژن از یک سو و کاهش لاکتوباسیل از سوی دیگر موجب کاهش قابل ملاحظه میزان اسید لاکتیک و در نتیجه افزایش pH (میزان اسیدیته) واژن می گردد. به همین علت pH دستگاه تناسلی پس از دوران یائسگی نسبت به دوران باروری به مراتب بالاتر است (۷-۷/۶ در مقابل ۵/۴-۴).

همچنین به علت کاهش میزان لاکتوباسیل تولید پر اکسید هیدروژن به عنوان سد دفاعی طبیعی در برابر عفونت های دستگاه تناسلی تحتانی نیز کاهش می یابد. از دیگر تغییرات ایجاد شده در دوران یائسگی می توان به نازک شدن لایه شاخی اپیدرم و در نتیجه کاهش فاکتورهای طبیعی مرطوب کننده مخاط (NMF)، کاهش بافت چربی، کاهش غدد تعریق و غدد سباسه و کاهش بافت های کلاژن و الاستین اشاره نمود. مجموعه عوامل فوق سبب می گردد که دستگاه تناسلی تحتانی و خارجی در دوران یائسگی نسبت به عفونت ها و آلودگی های این ناحیه همچون عفونت های کاندیدایی (Vaginal candidiasis) و عفونت های  مربوط به مجاری ادراری -  تناسلی (Urogenital infections) نظیر واژنیت باکتریایی (Bacterial Vaginitis)، التهاب و عفونت مثانه (Cystitis)، التهاب و عفونت مجرای پیش آبراه (Urethritis) و همچنین پاتوژن های Fecal حساس تر گردد. همچنین به علت کاهش غدد مولد عرق و غدد مترشحه چربی مخاط ناحیه رطوبت خود را از دست داده، انعطاف ناپذیر، تحریک پذیر و حساس می گردد که نتیجه آن احساس ناراحتی، التهاب، بوی نامطبوع، خارش و مقاربت دردناک می باشد.

به منظور جلوگیری از عوامل نامطلوب ذکر شده که دارای میزان ریسک بالایی میباشند،ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم مناسب جهت استفاده در دوران یائسگی دارای pH هماهنگ و سازگار، حاوی مواد آنتی باکتریال، نرم کننده، مرطوب کننده و التیام بخش جهت شستشوی بهداشتی و روزانه قسمت خارجی دستگاه تناسلی، کنترل کننده تکثیر باکتری های مضر، نرم کننده مخاط و تأمین کننده رطوبت آن، التیام دهنده و بهبود دهنده علائم و عوارض ناشی از یائسگی نظیر قرمزی، حساسیت، تحریک پذیری و خارش، سازگار با باکتری های مفید و برطرف کننده بوی نامطبوع برای اولین بار در ایران توسط لابرتوار پارس حیان تولید و به بازار عرضه گردیده است.

وزن خالص: ۱۵۰ گرم

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir

+ نوشته شده در شنبه 28 خرداد1390ساعت 11:23 توسط پارس حیان |

مقدمه:

pH (شاخص عددی میزان اسیدیته) واژن تحت تأثیر هورمون های تخمدان، فلور میکروبی واژن و ترشحات دهانه رحم است و به همین دلیل در دوران مختلف زندگی (حتی در زمان های سیکل قاعدگی) متفاوت است. pH واژن در دوران قبل از بلوغ ۸/۶ تا ۲/۷، در زنان غیر حامله ۴ تا ۵ بوده و در دوران بارداری از ۵/۳ تا ۵/۴ حفظ می شود. pH اسیدی واژن یکی از علل اصلی مقاومت واژن در برابر عفونت می باشد. افزایش میزان pH در ناحیه خارجی واژن احتمال انباشته شدن باکتری ها را در این ناحیه بسیار بالا برده و ایجاد بوی نامطبوع را که بر اثر واکنش این باکتری ها با ترشحات اطراف واژن ایجاد می گردد، سبب می شود. در طی دوران قاعدگی و پس از نزدیکی میزان pH این قسمت تغییر کرده که این امر سبب افزایش میزان باکتری ها در این ناحیه می گردد.

عملکرد ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم لیدی:

اساس عملکرد این فرآورده بر پایه کمپلکس مواد آنتی باکتریال و مرطوب کننده می باشد که با فرمول خاص خود با دارا بودن pH مناسب و مواد موثر آنتی باکتریال سبب از بین رفتن باکتریها و رفع بوی نامطبوع در ناحیه واژن می شود که جهت شستشوی بهداشتی و روزانه قسمت خارجی دستگاه تناسلی، با فرمولاسیون بسیار ملایم و بدون ایجاد حساسیت تهیه شده است.

وزن خالص: ۱۵۰ گرم

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir

+ نوشته شده در سه شنبه 17 خرداد1390ساعت 12:49 توسط پارس حیان |

ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم (دوران یائسگی)

Intime Genital Cleansing Gel - Menopause

 • جهت شستشوی روزانه ناحیه خارجی دستگاه تناسلی بانوان در دوران یائسگی
 • دارای PH هماهنگ و سازگار
 • کنترل کننده تکثیر باکتری های مضر
 • سازگار با باکتری های مفید و برطرف کننده بوی نامطبوع
 • فرمولاسیون بسیار ملایم بدون ایجاد حساسیت
 • التیام دهنده و برطرف کننده قرمزی، خارش و التهاب
 • نرم کننده و تامین کننده رطوبت طبیعی مخاط
 • حاوی عصاره گیاه هاماملیس، پیروکتون اولامین، بنزیل الکل و دکسپانتول
 • وزن خالص: ۱۵۰ گرم

+ نوشته شده در سه شنبه 24 اسفند1389ساعت 13:9 توسط پارس حیان |

ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم Intime Genital Cleansing Gel

 • جهت شستشوی روزانه ناحیه تناسلی خارجی
 • داری PH هماهنگ و سازگار
 • جلوگیری از تجمع باکتری های مضر و برطرف کننده بوی نامطبوع
 • جاوگیری از خشکی مخاط، خارش و سوزش
 • قبل و بعد از شنا و فعالیت های ورزشی
 • قبل و بعد از نزدیکی
 • بدون ایجاد حساسیت
 • مناسب جهت استفاده در دوران بارداری
 • حاوی عصاره گیاه بابونه، بنزیل الکل و گلیسیرین
 • وزن خالص: ۱۵۰ گرم

+ نوشته شده در سه شنبه 24 اسفند1389ساعت 12:59 توسط پارس حیان |