کرم شقاق سینه هیدرودرم لیدی

روش مصرف کرم شقاق سینه هیدرودرم لیدی

سایز ویژگی ها و مواد موثر:

لوپئول:
ماده لوپئول که در عصاره دانه گیاه که درعصاره دانه گیاه Lupinus Albus موجود است نقش آنتی اکسیدانی خود را توسط بازسازی آزیم های موجود در پوست ایفا می کند. فیتیک اسید موجود در این گیاه یک بازدارنده قوی در برابر اکسید کننده های رادیکای هیدروکسیلی مضر می باشد. اسید های آمینه و پروتئین های موجود در عصاره گیاه نیز سبب ایجاد خواص نرم کنندگی و مرطوب کنندگی می شوند که در درمان شقاق سینه بسیار موثر هستند.

شی باتر:
این روغن سرشار از ویتامین های E ,A بوده که علاوه بر خاصیت مرطوب کنندگی دارای خواص التیام بخشی و ترمیم کنندگی می باشد.

روغن دانه انگور:
این روغن بسیار سبک، از فشردن دانه های انگور (Vitis Vinifera) بدست آمده و به راحتی توسط پوست جذب می گردد. این روغن دارای درصد بالایی از اسید لینولئیک بوده که از اسید های چرب ضروری مورد نیاز پوست و غشاء سلولی می باشد. خواص احیاء کنندگی و باز سازی کنندگی و همچنین خاصیت مرطوب کنندگی آن در بهبود شقاق سینه بسیار موثر می باشند.

کره کاکائو:
این ماده که از دانه های گیاه کاکائو بدست می آید یک نرم کننده قوی می باشد که موجب تقویت و بهبود شرایط پوست های خشک می گردد. آنتی اکسیدان های طبیعی موجود دراین روغن سبب ایجاد یک لایه مقاوم در برابر اثرات مخرب محیطی بر روی پوست می شود و با دارا بودن  قابلیت جذب سریع توسط پوست به درمان شقاق سینه کمک شایانی می نماید.

کره مانگو:
کره مانگو یک منبع عالی از اسید های چرب حیاتی می باشد که دارای خاصیت مرطوب کنندگی بسیار بالایی بوده و با کاهش تخریب سلول های پوست، بازگرداندن الاستیسیته پوست را که در اثر شقاق سینه از بین می رود، سبب مب گردد.

وزن خالص: ۲۵ گرم

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir

+ نوشته شده در شنبه 7 آبان1390ساعت 15:52 توسط پارس حیان |

کرم شقاق سینه هیدرودرم لیدی

روش مصرف:
پس از هر بار شیر دهی، ابتدا دست های خود را کاملاً تمیز و خشک نمائید. سپس مقدار کمی از کرم شقاق سینه هیدرودرم لیدی را به کمک انگشتانتان بر روی نوک سینه و پوست اطراف آن بمالید. در صورت نیاز مصرف را تجدید فرمائید. قبل از شیردهی، موضع به کمک پنبه تمیز شود.

مهم:
این کرم به علت دارا بودن روغن های گیاهی و خوراکی در فرمول خود فاقد اثرات سوء بر مادر و شیرخوار بوده و لذا نیازی به شستشوی بقایای فرآورده به کمک آب قبل از شیردهی نمی باشد.

وزن خالص: ۲۵ گرم

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir

+ نوشته شده در چهارشنبه 15 تیر1390ساعت 10:29 توسط پارس حیان |

مقدمه:

شقاق سینه به زخم هایی اطلاق می شود که در نوک پستان (نیپل) در اثر وضعیت نامناسب مکیدن پستان توسط شیرخوار به وجود می آید که اغلب مادران در طی دوران شیردهی علائمی از ترک خوردگی و شقاق پستان را تجربه می نمایند که معمولاً با سوزش و درد همراه است. استفاده مکرر از مواد شوینده خصوصاً بکار بردن صابون و همچنین عدم استفاده از ترکیبات مرطوب کننده و نرم کننده در ایجاد و تشدید علائم فوق اثرگذار می باشند.

عملکرد کرم شقاق سینه هیدرودرم لیدی:

اساس عملکرد این فرآورده بر پایه کمپلکس مرطوب کننده، ترمیم کننده و التیام بخش می باشد که با نفوذ در لایه ی شاخی اپیدرم سبب حفظ و تامین رطوبت مورد نیاز پوست سینه گردیده و به بهبودی شقاق های سینه کمک شایانی می نماید. کرم شقاق سینه هیدرودرم لیدی فاقد اسانس، رنگ و مواد نگهدارنده بوده و به علت دارا بودن روغن های گیاهی خوراکی در فرمول خود احتمال ایجاد آلرژی سوء دیگر بر مادر و شیرخوار را از بین می برد.

وزن خالص: ۲۵ گرم

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir

+ نوشته شده در سه شنبه 13 اردیبهشت1390ساعت 15:19 توسط پارس حیان |

کرم شقاق سینه هیدرودرم Nipple Cream

  • التیام دهنده و ترمیم کننده شقاق و ترک سینه
  • تامین رطوبت مورد نیاز پوست سینه
  • فاقد لانونین، اسانس و نگهدارنده
  • مناسب جهت استفاده در دوران شیردهی
  • بدون نیاز به شستشو
  • حاوی کمپلکس نرم کننده و التیام بخش لوپئول، شی باتر، روغن دانه انگور، کره کاکائو و کره مانگو
  • وزن خالص: ۲۵ گرم

+ نوشته شده در دوشنبه 23 اسفند1389ساعت 9:37 توسط پارس حیان |