کرم ضد ترک بدن هیدرودرم لیدی

روش مصرف کرم ضد ترک بدن هیدرودرم لیدی

سایز ویژگی ها و مواد موثر:

فرمولاسیون این فرآورده فاقد اسانس و پارابن ها بوده و از عصاره ها، نرم کننده و مرطوب کننده های گیاهی منحصر به فرد و سایر مواد فاقد اثر ایجاد حساسیت انتخاب گردیده است تا احتمال ایجاد اثرات سوء را بر مادر و شیرخوار از بین ببرد.

حاوی پالمیتویل الیگوپپتید:
این ماده با تکیه بر ساختار منحصر به فرد خود که از پیش ساز های اصلی الاستین می باشد به شکل بارزی سبب پیشرفت استحکام و ثبات ساختار پوست گردیده و با تقویت الاستیسیته پوست موجب اصلاح کشیدگی های ایجاد شده و بازگشت حالت طبیعی به پوست می گردد.

محتوای زینک گلوکونات:
برای ترمیم زخم ها و آسیب های جلدی حدود ۳۰۰ آنزیم مورد نیاز است که وجود ترکیبات روی جهت ساخت این آنزیم ها بسیار ضروری می باشد. به علاوه روی در ساختار بسیاری از آنزیم هایی که در ساخت و ساز سلولی و پلیمیزاسیون RAH و DNA نقش دارند، موجود می باشد. این ماده ساخت پروتئین های ضروری از قبیل کراتین، کلاژن، و الاستین را تسریع نموده و در نتیجه موجب بهبود روند بازسازی سلولی می گردد، همچنین با دارا بودن خاصیت بازدارندگی رشد باکتری ها، در ترمیم سریع زخم ها بسیار موثر خواهد بود.

حاوی لوپئول:
لوپئول که در عصاره دانه گیاه Lupinus Albus موجود است سنتز کلاژن را که به طور طبیعی در پوست موجود می باشد تسریع کرده و از این طریق به حفظ استحکام پوست در عین حال انعطاف پذیری آن کمک شایانی می نماید. این ماده با کاهش نیروهای ایزومتریک موجود در فیبرولاست های سفید و قرمز ایجاد شده در اثر ترک خوردگی پوست، بهبودی آن ها را سرعت می بخشد.

محتوی عصاره سافورا ژاپونیکا:
این عصاره با دارا بودن درصد بالای ماده روتین در ساختار خود که موجب افزایش مقاومت و پایداری مویرگ های خونی می گردد، اثرات متعدد ضد التهابی، بازدارندگی در خون ریزی و التیام دهندگی را ایجاد می کند. ایزو فلاونیدهای موجود در آن نیز سبب از بین بردن رادیکال های آزاد و ایجاد خواص آنتی اکسیدانی این عصاره می گردند. این ویژگی ها کاهش رنگ و کوچک شدن ترک های ایجاد شده بر پوست را موجب می گردند.

حاوی هیدروکسی پرولین:
این ماده که از اسید آمینه پرولین مشتق شده است از اجزای اصلی کلاژن و سایر پروتئین های ساختاری پوست می باشدو با کمک به سنتز کلاژن موجب ترمیم بافت های آسیب دیده و افزایش انعطاف پذیری پوست می گردد.

محتوی روغن جوانه گندم:
این روغن منبعی سرشار از ویتامین های A,E بوده که علاوه بر از بین بردن رادیکال های آزاد که از عوامل تخریب سلول های پوست می باشند، سبب سنتز کلاژن و الاستین شده و به حفظ طراوت و شادابی پوست کمک شایانی می نماید.

حاوی اسکالن:
اسکالن که از روغن زیتون بدست می آید ترکیبی شبیه به چربی غدد سباسه پوست داشته و به عنوان یک نرم کننده خوب سبب افزایش رطوبت و انعطاف پذیری پوست می گردد.

محتوی روغن بادام شیرین و روغن دانه آفتابگردان:
این روغن ها دارای خواص نرم کنندگی ها، التیام دهندگی و قدرت نفوذ بالا در پوست می باشند و با جلوگیری از دفع آب پوست سبب حفظ رطوبت آن می گردند.

حاوی روغن دانه سویا هیدروژینه شده:
این نرم کننده دارای مقادیر بالایی از اسیدهای چرب مورد نیاز پوست می باشد و با کاهش خشکی پوست به حفظ سلامت آن کمک شایانی می نماید.

محتوی ویتامین های E و دکسپانتنول:
از ویتامین E جهت مقابله با تشکیل و خنثی سازی عملکرد رادیکال های آزاد که سبب ایجاد چین و چروک های سطحی در پوست می شوند در کرم ضد ترک بدن هیدرودرم لیدی استفاده شده است. دکسپانتنول نیز پیش ساز ویتامین B5 که سبب حفظ رطوبت، بهبود الاستیسیته، افزایش پوسته ریزی طبیعی پوست و ترمیم انواع متعددی از جراحات و التهابات پوستی می گردد.

حاوی رتینیل پالمیتات:
ویتامین A دارای اثرات بیولوژیکی متعددی می باشد. یکی از مهم ترین عملکرد های آن تحریک سنتز کلاژن و الاستین در عمق اپیدرم بوده که از این طریق سبب حفظ الاستیسیته پوست شده و به حفظ رطوبت آن کمک قابل توجهی می نماید.

وزن خالص: ۷۵ گرم

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir

+ نوشته شده در یکشنبه 24 مهر1390ساعت 15:18 توسط پارس حیان |

کرم ضد ترک بدن هیدرودرم لیدی

روش مصرف:
روزها و شب ها کرم ضد ترک بدن هیدرودرم بر روی شکم، باسن، قسمت فوقانی ران ها و سینه ها مالیده و با حرکات چرخشی ماساژ دهید تا خوب جذب گردد. مصرف این فرآورده را تا سه ماه پس از وضع حمل ادامه دهید. در صورت وجود ترک خوردگی و کشیدگی های قبلی مصرف را بلافاصله آغاز نموده و تا ۳ ماه ادامه دهید.

مهم:
از استعمال کرم بر روی سینه ها در طی دوران شیردهی خودداری فرمائید.

توجه:
این فرآورده را طی شبانه روز حداقل دو بار استفاده نمایید.
مصرف این فرآورده به منظور جلوگیری و کاهش ترک خوردگی و کشیدگی پوست به هنگام افزایش وزن سریع و ناگهانی توصیه می گردد.
از استعمال به دور چشم ها، سطوح مخاطی و زخم های باز خودداری فرمایید.

وزن خالص: ۷۵ گرم

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir

+ نوشته شده در یکشنبه 19 تیر1390ساعت 10:34 توسط پارس حیان |

كرم ضد ترك بدن هيدرودرم بر پايه كمپلكس مواد ترميم كننده و پيشگيري كننده از ايجاد ترك هاي بدن حاوی پالميتويل اليگوپپتيد، زينك گلوكونات، لوپئول و عصاره گياه سافورا ژاپونيكا جهت جلوگيري از ايجاد ترك خوردگي و كشيدگي پوست ناشي از افزايش وزن طي دوران بارداري و ساير موارد افزايش وزن سريع، موثر در افزايش الاستيسیته پوست، پيشگيري از افتادگي پوست و محرك فرآيند تجديد ساختار سلولي مي باشد.

ترك خوردگي و كشيدگي پوست زماني ايجاد مي گردد كه پوست در مدت كوتاهي دچار فشار و كشيدگي شود. افزايش فشار و كشيدگي با كاهش فيبرهاي كلاژن و الاستين انسجام سلولي را مختل نموده و با از بين بردن الاستيسیته و انعطاف پذيري طبيعي پوست سبب ترك خوردگي و ايجاد شيار هاي پوستي مي گردد، تغييرات هورموني و افزايش وزن طبيعي ايجاد شده در هنگام بارداري سبب مي شود كه شيار ها و كشيدگي ها در نواحي مختلفي از بدن نظير شكم، باسن، بالاي ران ها، سينه و قسمت فوقاني بازوها ظاهر گردند. پيدايش اين شيار ها و ترك خوردگي ها مي تواند در اثر عوامل ديگري نظير افزايش وزن سريع نيز رخ دهد. كرم ضد ترك بدن هيدرودرم كه براي نخستين بار در ايران توسط لابراتور پارس حيان توليد گرديده است با تكيه بر مواد موثر موجود در تركيب خود ساخت رشته هاي كلاژن و الاستين را تحريك نموده، با تقويت انعطاف پذيري و الاستیسيته پوست سبب كاهش ترك خوردگي هاي محسوس شده و به جلوگيري از ايجاد ترك هاي جديد و پيشگيري از افتادگي پوست كمك قابل توجهي مي نمايد.

وزن خالص: ۷۵ گرم

HYDRODERM
http://www.hydroderm.ir
info@hydroderm.ir

+ نوشته شده در یکشنبه 18 اردیبهشت1390ساعت 11:51 توسط پارس حیان |

کرم ضد ترک بدن هیدرودرم Anti Stertch Marks Cream

  • جلوگیری از ترک خوردگی و کشیدگی پوست ناشی از افزایش وزن دوران بارداری و سایر موارد افزایش وزن سریع
  • کاهش ترک خوردگی های محسوس
  • افزایش الاستیسیته پوست
  • پیشگیری از افتادگی پوست
  • محرک فرآیند تجدید ساختار سلولی
  • حاوی پالمیتول اولیگوپیتید، زینک گلوکونات، لوپئول و عصاره گیاه سافورا ژاپونیکا
  • مناسب جهت ورزشکاران
  • وزن خالص: ۷۵ گرم

+ نوشته شده در یکشنبه 22 اسفند1389ساعت 11:21 توسط پارس حیان |